יום שבת, 7 במרץ 2015

ניתוח הרמת חזה

מהו הצורך שניתוח הרמת חזה עונה עליו?

גוף האישה הוא יצירה מופלאה – על כך אף אחד לא מערער לשנייה. מדובר ביצירה היפה ביותר של הטבע או של אלוהים – בהתאם לאמונה שלכם – יצירה יפה שטומנת בתוכה את המפתח ליצירת חיים חדשים. עם זאת, לא תמיד גוף האישה נשאר צעיר ויפה כשהיה – והדבר נכון במיוחד בכל הנוגע לחזה.

חזה האישה – שבצעירותה הוא זקוף, מתוח וחזק – עובר שינויים דרסטיים עם השנים. ראשית, מדובר בתהליך התבגרות טבעי. בנוסף, תהליכים כמו היריון, לידות והנקה, שינויים במשקל וירידה טבעית בגמישות כתוצאה מהתבגרות – גורמים לחזה לקבל בחלוף השנים מראה נפול, צנוח ומרוקן.

 על הצורך הזה – בהחזרת מראה החזה למראה הצעיר והמוצק משכבר – עונה ניתוח הרמת חזה. נבין בדיוק מהו ניתוח זה, ומהן הפעולות שהוא מבצע.

מבנה ניתוח הרמת חזה

·         ראשית, חשוב לציין שהרמת חזה היא לא הגדלת חזה – מדובר בסך הכל בעיצוב החזה ובהחזרתו למראה צעיר. עם זאת, לעתים קרובות להשגת מטרה זו משתמשים בשתלים – שדיים נפולים הם לעתים קרובות מרוקנים ונזקקים לשתלים להזקפתם.

·         משך הניתוח הוא בין שעתיים לשלוש שעות – ובמהלכו מתבצעת פעולה של סילוק העור המיותר מהחזה, רקמת השד מעוצבת מחדש למראה מלא וזקוף יותר ועטרת הפטמה והפטמה מועברות כתוצאה מכך למיקום חדש – גבוה וזקוף יותר.

·         משתנים חשובים בניתוח הרמת החזה – מיקום השתל, סוג השתל, צורת השתל וגודל השתל. כאמור, מאחר ולא מדובר בהגדלת חזה אלא בעיצובו – גודל השתל צריך להתאים לרוחב השד ולמידות גופך. סוג השתל יהיה כמעט תמיד שתל סיליקון – המעניק צורה יציבה ומפחית את קיומם של קפלים בעור. בהתאם לכך, יש לבחור את צורת השתל – צורה עגולה או צורה דמוית טיפה (אנטומית).


לעצב את החזה – ולהרגיש שוב נשית מאי פעם


הדבר החשוב ביותר בתהליך של הרמת חזה הוא המטרה שניתוח זה משרת. לא מדובר פה במה שהסביבה שלך חושבת עלייך – מדובר בתחושה האישית שלך כלפי עצמך. החזה הוא חלק חיוני בתחושת הנשיות שלך – ומגיע לך להרגיש שוב צעירה ונשית כבעבר גם בחלוף השנים. מדובר בלא פחות מהשקעה הכרחית בגוף ובנפש שלך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה